Prihlásiť

Ste ambiciózny človek s obrovským potenciálom a k dosiahnutiu vášho cieľa vám chýba už len jedna vec – perfektná znalosť angličtiny.  Ste na správnom mieste. V našej jazykovej škole si môžete vybrať zo širokej ponuky kurzov.

AJZU jazyková škola ponúka kurzy všeobecnej angličtiny všetkých úrovní pre študentov v každom veku.  V ponuke sú skupinové a individuálne kurzy, ktoré sa stále snažíme ušiť na mieru naším študentom. Základom celej výučby je profesionálny prístup lektora a komunikácia študent – lektor.  Vy nám poviete vaše požiadavky a mi urobíme všetko preto, aby ste odišli spokojný so znalosťou angličtiny.

Organizácia kurzu:

Kurzy prebiehajú 10 – 12 týždňových blokoch v troch trimestroch.

Jeseň –            september až december

Zima –            január až marec

Jar –                apríl až jún

 Veľkosť skupiny:

5-12 študentov

 Čas a intenzita kurzov:

2 x 2 vyučovacie hodiny týždenne (1 vyuč. hod.- 40 min) V poobedňajších a večerných hodinách

Učebnice:

Straightforward (možnosť zakúpenia za veľkoobchodné ceny priamo cez nás)

Okrem všeobecnej angličtiny ponúkame kurzy obchodnej angličtiny. Keďže všetci lektori majú skúsenosť zo zahraničia, a hlavne kultúrnu znalosť, nie je pre nich problém nadizajnovať a viesť kurz tak, aby dosiahnutý výsledok zodpovedal očakávania klienta, ale zároveň svojou aktuálnosťou vystihoval realitu v obchodnej praxi.
Kurzy obchodnej angličtiny sú špecifické, a preto výber učebných pomôcok a literatúry ako aj selekcia autentických materiálov  nasleduje po vzájomnom stretnutí klienta s lektorom. Sám klient si môže nastaviť intenzitu, čas a trvanie kurzov.
V prípade záujmu klienta je možné zabezpečiť aj študijné pobyty v Veľkej Británií, kde  môže študent participovať či už v jazykových ale aj odborných kurzoch.