Prihlásiť    S AJZU jazykovou školu spolupracujeme dlhšie obdobie, čo svedčí o našej spokojnosti a kvalite výučby lektora. Profesionálny prístup lektora a jeho skúsenosti a jazykové znalosti sú hlavné dôvody prečo sme zverili jazykové vzdelávanie do rúk práve AJZU Jazykovej škole. Spokojnosť našich zamestnancov a vyššie jazykové znalosti hovoria sami za seba.

Lenka Leštáková
HR Manage
__________________________________________________________________    S jazykovou školou AJZU sme nadmieru spokojný. Presvedčili nás najmä profesionálny prístup a jazykové znalosti ako aj pedagogické schopnosti lektorov. Tristone Flowtech Nová Baňa sa teší na ďalšiu spoluprácu!

Anna Marušková
Plant manager
Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.
      
__________________________________________________________________Profesionalita lektorov, flexibilita výučby nastavená na potreby klienta a korektné jednanie, to sú len niektoré s kladov a dôvodov prečo spolupracujeme s Jazykovou školou AJZU. 

Ing. Štefan Janček
Plant Manager
Berndorf Sandrik s.r.o.
__________________________________________________________________


    


    Sme obchodná spoločnosť, ktorej úspech závisí aj od jazykovej pripravenosti manažérov. Práve preto sme sa rozhodli spolupracovať s jazykovou školou AJZU. Stále nám vycházajú v ústrety a výučba je ušitá na mieru podľa našich požiadaviek. Ďakujeme.

Katarína Zvonárová
General Manager   
Uni Step s.r.o
                                                                                                              

__________________________________________________________________


    


    Mala som stále neistotu pri komunikácii v anglickom jazyku. Po niekoľkých hodinách s lektorom z AJZU, komunikačný stres opadol a momentálne nemám problém. Nie len, že sa zlepšil môj speaking ale aj gramatika. Odporúčame AJZU Jazykovú školu.

Tatiana Mišurová
Office Manager
Mapro.sk, s.r.o